Moje barefootky pro každou příležitost: SQY White

Meine Barfußschuhe für jede Gelegenheit: SQY White

Naše zákaznice Valentýna se už dříve nadchla pro boty EXPEQ. V letním období se zamilovala do sportovních bot SQY White.

Děkujeme moc za tuhle milou recenzi a přejeme ti spoustu pohodlných výletů ve tvých nových barefoot botách.

 

Chceš, abychom uveřejnili i tvůj příběh?

Pak nám neváhej napsat:

we@zaqq.de 

 SQY-White-3erDBlnKU5rJQa

Kdybych směla mít jen jedny jediné boty, pak by to rozhodně byly moje nové SQY White! Tyhle barefoot boty mě opravdu přesvědčily. Ale bude lepší, když začnu od začátku. Své první barefoot boty ZAQQ jsem si objednala minulý rok potom, co jsem si o tomto tématu načetla hodně informací. Protože chci mít co nejméně bot, hledala jsem středně vysoké a především nepromokavé pohorky, které by ovšem nevypadaly moc outdoorově. Prohlížela jsem si různé dodavatele a narazila jsem na EXPEQ Vegan Marone Waterproof. Co vám budu povídat, byla jsem unešená. Ta podrážka je pěkná a neklouže a chodí se na ní fakt měkce.

 SQY-White-2elrF2x7qfkVa0  

Proto jsem chtěla boty na léto, které budou mít stejnou podrážku. Boty SQY White okamžitě upoutaly mou pozornost. Ačkoliv jsou v obchodě ZAQQ zařazeny mezi běžecké boty, díky jejich bílé barvě se perfektně hodí ke každodennímu nošení. Takže jsem zabila dvě mouchy jednou ranou, protože tyhle boty jsem si mohla brát jak do města, tak na sport. Navíc jsou SQY White z veganských materiálů, což je pro mě zvlášť důležité.

SQY-White-4qV7wwPR79OSe9

Po dvou týdnech intenzivního chození v těchto barefootkách jsem z nich stejně nadšená, jako když jsem si je prvně obula doma v bytě. Lehké, pružné a univerzální, prostě jsou to moje nejoblíbenější boty pro každou příležitost. 

 

Podrobnosti o barefoot botách SQY White

Tyhle barefootky se nemusí šněrovat, a to je za mě velké plus. Svršek boty je vyroben z elastomérové tkaniny, takže pohodlně sedí. Ta tkanina je šedá. A to je další výhoda pro výlety do přírody, protože na ní není hned vidět každý flíček.   

SQY-White-5ed4dIQBmE53pv

Na svršku jsou našité části z  bílého veganského materiálu, který vypadá jako kůže. Tenhle materiál se velmi snadno čistí. Bez problémů odstraníš skvrny od trávy i od bláta. Tkaničky jsou v podstatě gumičky a dodávají botám hezčí vzhled. Pokud jsou boty moc široké, můžeš tkaničky také zavázat nebo uvázat uzlíky trochu dál. Mně boty seděly dobře hned od začátku. Uvnitř je všitá vrstva jemné tyrkysové látky, která se hezky hodí k té bílé a šedé. Když si boty nazuješ, tak ta látka není vidět. 

 SQY-White-6CedwGz1js74Ku

A kam své SQY nosím? Jak už jsem zmínila, SQY díky svému světlému designu nevypadají jako typické sportovní boty. Z toho důvodu nosím tyhle barefooty i do práce. Už nějakou dobu chodím do práce 5 km pěšky, a tak jsem opravdu ráda, že jsem tyhle pohodlné boty našla. O víkendu pak zkouším, co opravdu snesou. Už jsem je vyzkoušela na několika výšlapech do polí a do lesa a nevycházím z úžasu. 

Takže teď mám na chladné období boty EXPEQ a do hezkého počasí SQY. Už mi chybí jen sandály na horké léto. Ale na ty taky brzy dojde.

Zpět na blog
1 z 3