TÝM

Myšlenka ZAQQ

Určitě to také znáte - hledáte dárek nebo nový doplněk pro sebe nebo své přátele a máte konkrétní představy o designu a funkčnosti. Po hodinách hledání si však musíte uvědomit, že prostě není nic vhodného - příliš velké, příliš malé, příliš tlusté nebo příliš tenké, příliš nepohodlné, špatně vyrobené nebo levné materiály.

Pokud neexistují žádné produkty, které by splňovaly vaše očekávání, jednoduše je vyvinete sami. Aby nedocházelo k polovičatým opatřením, člověk se nestal závislým na výrobcích a mohl ručit za kvalitu svým jménem, ​​je zároveň nastavena požadovaná výroba.

Řemeslné zpracování, kreativní myšlení, smysl pro detail a slabost pro design – to se snoubí s vůlí vytvořit něco výjimečného. Společně byla založena značka ZAQQ.

Naše záruka pro vás: dokonalé řemeslné zpracování ve spojení s výjimečným designem vyráběným výhradně v Německu. Co stojíme za svým jménem.

Lidé za ZAQQ

Matthias (Diplom Kaufmann, zakladatel ZAQQ) studoval mezinárodní management a obchodní administrativu na Dublinském technologickém institutu a univerzitě v Lipsku. Od té doby, co si před pár lety poprvé vzal barefoot boty, ho to chytlo. Spolu s Michaelem Matthias vyvíjí modely bot a organizuje nákup a marketing.

André (vystudovaný podnikový ekonom, zakladatel ZAQQ) vystudoval obchodní management na FH Worms a průmyslové inženýrství na TU Dresden. Jeho láska k barefoot botám začala před mnoha lety. André se stará o výrobní procesy, kontroly kvality a naše těžké vybavení.

Christiane (vystudovaná knihovnice a vystudovaná specialistka na obchodní informatiku) se s láskou stará o veškeré dotazy zákazníků – jak telefonicky, tak emailem. Řídí zpracování objednávky a expedici bot. Máte nějaké dotazy ohledně našich bot? ona ví všechno

Helena (mistryně stepperu) se naučila výrobu obuvi od nuly. Díky mnoha odborným zkušenostem a manuální zručnosti dokáže naše boty ZAQQ ušít neuvěřitelně rychle a v perfektní kvalitě.

Andreas je náš IT expert. Stará se o správu a další rozvoj našeho systému internetového obchodu.

Michael je vystudovaný grafický designér. Navrhování podrážek bot a kreslení modelů bot pro něj bylo zcela nové území. Ale přežil. Pracovali jsme s ním na 16 variantách naší podrážky, než jsme byli všichni spokojeni a měli pocit: Tohle je perfektní!