PODRÁŽKY

Naše podrážky

Naše podrážky jsou vyrobeny z gumy, samozřejmě speciálně pro ZAQQ v Německu. Na přání jsou k dispozici v široké škále barev.

Guma má několik výhod. Například má jednu z nejlepších hodnot otěru v průmyslu ve srovnání s většinou konkurenčních chemických materiálů. Pro vás to znamená, že vaše podrážka ZAQQ je velmi odolná, odolná a nabízí velmi vysokou úroveň odolnosti. Guma je navíc ekologicky odbouratelná, má velmi dobré samotlumení, je lehčí než srovnatelné materiály a je také neuvěřitelně protiskluzová. Takže máte vždy optimální podporu a ochranu, bez ohledu na to, kde běžíte. Guma je proto perfektním materiálem a první volbou pro vaše barefoot boty ZAQQ.

V neposlední řadě – dokonalost do posledního detailu. Stačí se podívat na svou barefoot botu ZAQQ zespodu. Naše designové nápady jsme dokonce implementovali na spodní část vaší barefoot boty ZAQQ. Funkce je nade vší pochybnost, design je promyšlený do posledního řádku.

ZAQQ One sole - barefoot soleZAQQ One sole - barefoot podrážky

Podrážka ZAQQ ONE

Naše podrážka ZAQQ ONE udělá vaše nohy naprostou radost. Je mírně profilovaná a má patentované dlouhodobé odpružení Poron©.

Kráčíte na měkké a absolutně flexibilní podrážce o tloušťce pouhých 3,9 mm.

Modely s podrážkou ZAQQ ONE:

Podrážka ZAQQ SNEAKER

Ve srovnání s naší podrážkou ZAQQ ONE je podrážka SNEAKER ještě měkčí a dodává vám obzvlášť měkký vzhled. Pokud chodíte hlavně po asfaltu nebo hodně sportujete, tuto podrážku si zamilujete.
Podrážku SNEAKER poznáte podle toho, že je zvenku na zadní straně vidět nápis ZAQQ.
Přestože je podrážka silná pouze 3,9 mm, má mírný profil, který zajišťuje nejlepší protiskluznost.

Modely s podrážkou ZAQQ SNEAKER:

ZAQQ OUTDOOR podrážka

S naší ZAQQ OUTDOOR podrážkou jste dobře vybaveni na každé dobrodružství. Nabízí vám spoustu přilnavosti na vašich túrách přes kopce a údolí.

Uspořádání jednotlivých prvků, které do sebe zapadají jako puzzle, není nikterak náhodné. Rovněž se chce dosáhnout nejlepší odolnosti proti uklouznutí a zároveň vysoké flexibility.

Podešev ZAQQ OUTDOOR má tloušťku 3,9 mm.

Modely s podrážkou ZAQQ OUTDOOR:

Podrážka ZAQQ TERRA

Naše nová outdoorová kolekce je vybavena novou podrážkou ZAQQ TERRA.

Nové podrážce ZAQQ TERRA jsme věnovali spoustu času, aby byla všude dokonalá. Naším cílem bylo vyvinout vysoce flexibilní podrážku, která je absolutně protiskluzová na všech površích.
Můžeme s hrdostí říci, že se nám to naprosto povedlo a že vám dává ještě větší přilnavost než naše podrážka ZAQQ OUTDOOR.

Podešev ZAQQ TERRA má tloušťku 5 mm.

Modely s podrážkou ZAQQ TERRA:

Podrážka ZAQQ BUSINESS

Elegantní boty bez podpatku? Je to možné? Ano!!!

Vyvinout podrážku, která splňuje všechny požadavky na pohodlnou barefoot botu a přitom vypadá naprosto elegantně a stylově, nebylo snadné.

Překonali jsme sami sebe s naší podrážkou ZAQQ BUSINESS – podrážkou, která má všechno a která snadno držet krok s běžnými business botami.

Vrcholem naší podešve ZAQQ BUSINESS je podpatek, který ve skutečnosti není. Musíte se podívat velmi pozorně, abyste viděli, že je pouze zvenčí vroubkovaná do podrážky, ale podrážka je absolutně plochá. Bosá bota nemůže být elegantnější!

Podešev ZAQQ BUSINESS má tloušťku 3,9 mm.

Modely s podrážkou ZAQQ BUSINESS:

ZAQQ FLAT podrážka

Název mluví za vše, naše podrážka ZAQQ FLAT je absolutně plochá a tenká, téměř jako papír. S tloušťkou pouhých 2,9 mm vám nabízí nesrovnatelný pocit naboso.

Aby naše podrážka FLAT měla dostatečnou přilnavost, povrch jsme silně zdrsnili. Máte tak skvělou přilnavost na všech površích i bez profilu.

Hledáte dokonalý pocit naboso v létě? Pak musíte otestovat naši PLOCHOU podrážku!

Modely s podrážkou ZAQQ FLAT:

Podešev ZAQQ LIGHT

Doposud jsme naši podrážku ZAQQ LIGHT použili pouze na pár dámských sandálů.

Pokud vám stále chybí svaly chodidla na chůzi ve velmi tenkých, vysoce flexibilních podrážkách, doporučujeme vám použít podrážku ZAQQ LIGHT, protože je o něco tlustší než podrážka ZAQQ FLAT.

V této podrážce samozřejmě také cítíte zem a můžete přirozeně válet chodidly.

Podešev ZAQQ BUSINESS má tloušťku 3,5 mm.

Modely s podrážkou ZAQQ LIGHT: