VRÁCENÍ SE

Návrat a zrušení
Zaqq píše službu velmi velký! Pokud nejste spokojeni s zboží, které jsme poslali, máte příležitost vrátit objednávané položky.
   
30denní politika návratu
Vezměte prosím na vědomí, že nám můžete poslat své boty zpět do 30 dnů a že můžeme stahovat pouze nevyužité články. Proto doporučujeme vyzkoušet a kontrolovat boty na měkkém povrchu (např. Koberec). Nezapomeňte prosím odstranit štítky připojené k botám a nezastavit položky. Vložte prosím boty ZaqQ do původního obalu, ve kterém jsme vám článek poslali. V dalším kroku vložte prosím původní zabalený článek a dokončený zpětný skluz do přepravní skříně. K tomu můžete samozřejmě použít karton ZaqQ.
 
Jak mohu poslat zboží zpět?
Pokud chcete vrátit článek nebo si je vyměnit za jiný článek v jiné velikosti nebo barvě atd., Můžete si ho snadno poznamenat a my se o zbytek postaráme.
 
Nalepejte prosím nálepku na přepravu. Pokud používáte karton ZaqQ, ujistěte se, že štítek, se kterým jsme odeslali vaši objednávku, již nelze vidět. Vezměte si to tedy úplně před odesláním nebo ji prosím překrývejte s návratovou nálepkou.
 
A výměna U nás se koná boty v jiném modelu nebo velikosti Volný návrat O našem zpáteční a nové přepravě zdarma.
Na a Úplný návrat (Bez ohledu na výběr poskytovatele přepravní služby nebo použití našeho zpátečního portálu) Vytváříme částku úhrady z částky úhrady Výraz 3,90 EUR pryč. Udržujete jeden Část vaší objednávky A pošleš část zpět, podzim Žádné množství výdajů A nosíte pouze náklady na přepravu již zaplacených.
 
Měl bys mimo Německo Poté nemůžeme pokrýt náklady na návratový přepravu a budete na své náklady, pokud není vrácení provedeno kvůli chybě, která leží u nás a ze zemí Evropské unie. Pokud tomu tak je, vyberte standardní přepravu, protože nebudeme uhradit žádné náklady způsobené expresními programy.
Ujistěte se, že návratnost ve vašem vlastním zájmu je zajištěna sledování. Pokud je balíček odeslán bez sledování, předpokládáme žádnou odpovědnost, pokud prohrajete.
 
V případě oprávněných výnosů, které vznikají Mimo Evropskou unii Bohužel nemůžeme uhradit dopravní náklady.
 
>> pro Zaqq Returenportal >>
 
Jak posíláte boty zpět z Rakouska, Švýcarska a dalších zemí?
Bohužel nemůžeme pokrýt náklady na návratnost z jiných zemí.
 
Jak získám vrácené peníze?
Jakmile bude vrácení přijato a zkontrolováno, vrátíme vaši částku. V závislosti na metodě platby obdržíte:
   
Předem, přímý debet a sofortüberweisung kredit na vašem bankovním účtu
Při placení PayPal, kredit na váš účet PayPal. Můžete se nastavit na PayPal, zda se částka zastaví na vašem účtu PayPal za další nákup nebo proudí zpět na váš bankovní účet. Nemáme na to žádný vliv.
   
Úhrada probíhá během několika dnů po obdržení návratu.